Logo

FELGI BBS

Број на оглас: 3762360 | Објавен на: 17.11.2020, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: Останато

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 110

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 130 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Felgi BBS
5x100 R15
Made in italy 🇮🇹
5 Strafovi
Kontakt 📲: 071-877-718

 Тетово    Општина:Желино

Прати Е-Маил

 Dashmir