Logo

HAMACHI - 150

Број на оглас: 3762405 | Објавен на: 24.11.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2018

Модел: HAMACHI - 150

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Мотор во одлична состојба и поминати 1300км. КОнтактирајте не за подетални информации.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Тони

Потврден огласувач