1 / 6
GOODYEAR 455/40 R22.5 - GUMA SO BANDAZ 120 EVRO
120 €
07.05.2021 16:07

Куманово / Куманово

GUMI ZA POLUPRIKOLKA MEGA
445/40 R22.5
EDNA GUMA SO BANDAZ - 120 EVRO
IMA 5 GUMI SO BANDAZI

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Stefan Mite
Потврден огласувач
075425980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам