Logo

Samsung A10 Red 3/32-Neverlock

Број на оглас: 3762473 | Објавен на: 22.11.2020, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung A10

Боја: Red

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.500 МКД

6.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e socuvan celosno ispraven, kupen od telekom raboti na site karti. Moze zamena

 Dzelal

Потврден огласувач