Logo

EMPORIO ARMANI CERAMICA

Број на оглас: 3762648 | Објавен на: 22.11.2020, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


satot e vo odlicna sostojba voopsto ne e nosen i nema nitu edna grebnatinka na nego kupen e vo 9ti mesec od optil time
so nego sleduva kompletno pakovanje so garanten list i fiskalna smetka

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 dzimi

Потврден огласувач