Logo

Десктоп компјутер / конфигурација

Број на оглас: 3762654 | Објавен на: 21.11.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Pentium

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 4.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Се продава десктоп компјутер со следните карактеристики:

Intel Dual Core E5700 3.0GHz 2MB cache
MB ECS G31T-M
4GB RAM DDR2 (2x2GB DDR2)
Intel G31 Graphics
HDD 250GB Western Digital
HP brand напојување

Компјутерот е во одлична состојба, има поддршка за Windows 7/ Windows 10 , хард дискот е во одлична состојба без никакви грешки.
Можност за достава низ цела Македонија

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 МЦ Системи

Потврден огласувач