Logo

Bandazi

Број на оглас: 3762772 | Објавен на: 26.11.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 6.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 98

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Novi bandazi za toyota corolla 6.5j 5x114.3 dijametar na dupka 60.1 so senzori

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Emil

Потврден огласувач