1 / 8
Bandazi 17ki
300 €
Цената не е фиксна
11.04.2022 17:56

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

8J

Број на дупки во бандаж:

Останато

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

bandazite odgivarat na povejkje vozila i se so 10dupki odat koplet so shtrafovi i gumi
5*112
5*114.3
4*114.3
4*100
5*100

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Ilche
Потврден огласувач
075576068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам