Logo

Smart

Број на оглас: 3762948 | Објавен на: 28.11.2020, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForTwo

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava smart 600cc vo odlicna sostojba reg do 2021god za poveke info na tell

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Adbe

Потврден огласувач