Logo

GOLF 5 1.9TDI

Број на оглас: 3763011 | Објавен на: 24.11.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo prefekna sostojba registrirana cela godina moze da se vidi i proba vo sekoe vreme telefon za kontakt 079 246-960

 ilce

Потврден огласувач