Logo

Se prodava tomos avtomatik.

Број на оглас: 3763104 | Објавен на: 28.11.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

5.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tomos avtomatik. Cena 4500 denari. Cenata e fiksna. Za poveke infotmacii pobarajte na 077 930 859

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач