Logo

AUDI A3 1.9 FACE LIFT 2009

Број на оглас: 3763133 | Објавен на: 23.11.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a3 1.9 facelift 2009 godina Uvezeno od Holandija so 190 000 KM vo top sostojba

PANORAMA
Klimatronik
Tempomat
Bord kompjuter
Al bandasi so letni gumi top!
Euro kuka
El na stakla

SREDENI SITE DOKUMENTI DO REGISTRACIJA!

KOLATA E TEHNICKI ISPRAVNA MOTOR MENJAC ZAMAEC TURBINA TOP!!

BEZ NIKAKVI ZABELESKI POKLON CENA 6500€

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач