Logo

Petosed i komoda

Број на оглас: 3763252 | Објавен на: 22.11.2020, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вид на оглас: Се продава


Se prodava petosed i komoda malku koristeni.Cena komplet 11.000 den

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 SP

Потврден огласувач