Logo

Audi A4 quattro

Број на оглас: 3763737 | Објавен на: 24.11.2020, 07:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a4 2002 2.5tdi 180ks quattro avtomatik noviot motor ima dve novi gumi Servisirano smeneto ujle u motor smeneto ujle I filter vo menjac bandazi 17ki od audi TT greaci na sedista webasto tempomat registirano cela godina moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata za povekje info na 078292911 Sime

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач