Logo

Mazda 6 2.0 benz/plin

Број на оглас: 3763742 | Објавен на: 28.11.2020, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupena od svajcarija od prv gazda na 93000km momentalno ima143000km
Montiran plinski ured vo plimont skopje Stag4 so kapalka so aditiv sto gi podmackuva ventilite
Motor 2.0 140ks na lance so mnogu mala potrosuvacka 8l do 10l/100km plin
Kolata e mnogu zacuvana

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач