Logo

Se prodava traktor IMT 539

Број на оглас: 3763914 | Објавен на: 27.11.2020, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodva traktor IMT 539 89' god vo odlicna so sostojba so kabina poveke informacii na tell. 075/612-026

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач