Logo

Pumpa za izmolzuvanje

Број на оглас: 3763922 | Објавен на: 22.11.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Вид на оглас: Се продава


prodavam malku koristena pumpa za izmolzuvanje Medela ,so sisence i cucla Calma i rezervni gumici za vakum.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Огласувач

Потврден огласувач