Logo

Prodavam Ford Mondeo na BG tablici

Број на оглас: 3763945 | Објавен на: 27.11.2020, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e 1.8 1996 godina i e vo kompletno ispravna sostojba so plinski ured,se gleda na slikata samo zadniot branik od levata strana e malku sokrsen,za povekje informacii javete se na 070426395

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Gocegoce

Потврден огласувач