Logo

ALFA ROMEO 147 1.6 BENZIN

Број на оглас: 3763996 | Објавен на: 26.11.2020, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo 147,
1.6 benzin,77 kw
2007 godina, pominati 181.000 km
Kolata e odlicno zacuvana,nema grebnatinka....

 Валандово

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач