Logo

Apple iPhone 11 (All colors)

Број на оглас: 3764024 | Објавен на: 13.11.2020, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: iphone

Боја: Останато

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-Apple iPhone 11 64Gb & 128GB
-Neverlock (rabotat so site karti)
-Doneseni od CH, site boi

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 mobika

Потврден огласувач