Logo

Wv golf 19sdi odlicen reg cela god

Број на оглас: 3764083 | Објавен на: 15.11.2020, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.999 €

2.050 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 11 11 2021 servis komplt novi bez klima gumi tel za kontak 078233440 ile

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач