Logo

Делови за СУЗУКИ ВИТАРА

Број на оглас: 3764171 | Објавен на: 23.11.2020, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Vitara

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 45000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Делови за сузуки витара
Барајте на овај број:
078933138

 Ww

Потврден огласувач