Logo

Honda XR650 077-562-518

Број на оглас: 3764305 | Објавен на: 22.11.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2000

Модел: XR650

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Kontakt 077562518

Огласи од: BABA-Podgorci

BABA-Podgorci

Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 BABA-Podgorci

Потврден огласувач