Logo

Bandazi 5x100 R 15 golf 4

Број на оглас: 3764343 | Објавен на: 24.11.2020, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi R 15 5x100 za grupacija wv. So solidni gumi, CENA 4500
Tel 071259196

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor gavevski

Потврден огласувач