Logo

RENAULT TRAFIC 2005 1.9 DCI, 8+1

Број на оглас: 3764354 | Објавен на: 13.11.2020, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava patnicko kombe Renault Trafic, 2005, 1.9 DCI ,8+1 odrzavano i redovno servisirano.
Kombeto e registrirano na 11.11.2020 godina.
Za podetalni informacii javete se na 076 438 197.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Elena Sotiriadu

Потврден огласувач