Logo

Motorce City servo, volan, Fiat Punto 1.3 multijet

Број на оглас: 3764384 | Објавен на: 04.12.2020, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motorce za city volan za Fiat Punto 1.3 multijet 2005 info 078 325 981 mozi i viber

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач