Logo

Mercedes E220, 2003 g.

Број на оглас: 3764426 | Објавен на: 04.12.2020, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Mercedes E220,
Godina na proizvodstvo 2003,
150 KS, so 4 novi gumi i mnogu dobro socuvan za godinite.
Mozna zamena za Kombe Sprinter.
Mob. za info: 070-241-292
Lokacija Debar

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Arban Telqiu

Потврден огласувач