Logo

SADNICI LESNICI - TONDA GENTILE ROMANA

Број на оглас: 3764459 | Објавен на: 13.11.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Trigodishni sadnici od lesnik, pogoden za nashite klimatski uslovi, 250 komada za povrshina na zemjiste od 4000 metri kvadratni, + dvegodishni sadnici 400 komada , Cena po dogovor

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Rexhep Qormemeti