Logo

Tommy Hilfiger jakna za 10-11/12 god.

Број на оглас: 3764533 | Објавен на: 22.11.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на облека: Јакни / сакоа

Големина: 146

Боја: Темно сина

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Original TH jakna, mnogu topla so perduvi, so dva sloja, kupena nad 100$ od US, socuvana.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Мирко

Потврден огласувач