Logo

Samsung GALAXY A11

Број на оглас: 3764536 | Објавен на: 22.11.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A11

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 140 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy A11, bela boja, socuvan kako nov. (so telefonot sleduva samo polnac)

Cena: 140eu

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 B u f f y

Потврден огласувач