Logo

Samsung GALAXY S8

Број на оглас: 3764538 | Објавен на: 22.11.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 199 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy S8, dobro sovana.

Cena: PRODADENO

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 B u f f y

Потврден огласувач