Logo

Samsung GALAXY J730 - J7-Pro

Број на оглас: 3764540 | Објавен на: 22.11.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J730

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 88 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Galaxy J730-Pro, dobro socuvana

Cena: 90eu

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 B u f f y

Потврден огласувач