Logo

Samsung GALAXY J-530 - J5 Pro

Број на оглас: 3764542 | Објавен на: 22.11.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J530

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 77 €

80 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Galaxy J5 2017 Pro, dobro socuvana.

Cena: 80eu

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 B u f f y

Потврден огласувач