Logo

VW PASSAT 2007 HIGHLINE

Број на оглас: 3764831 | Објавен на: 14.11.2020, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.199 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 2.0TDI 103kw (140ks)
11mesec 2007 godina
Kolata poseduva od oprema:
Kozen volan
Komandi na volan
Airbag
ESP
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori
Klima
Radio CD/Aux
Kozeni sedista ALCANTARA
Greaci na sedista
Elektricno podesuvanje na sedista
Autohold
Elektricno diganje i spustanje na zavesi
I mn druga oprema
Kolata e registrirana do 10/2021

☎️077-843-543☎️

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач