Logo

Volvo V40 D2

Број на оглас: 3764854 | Објавен на: 22.11.2020, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V40

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volvo v40 d2 motor doneseno od germanija, napraven komplet servis smeneto komplet zategaci kaisi filtri ulje vodna pumpa antrifriz pred 2000km
Zimski gumi mochelin
Registrirano do 10/21 god
Moze zamena so Vasa ili moja doplata
Moze zamena i za vozilo na bg tablici
Ekstra cena kes

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач