Logo

Se prodava ATV 250cc 2 cilindri

Број на оглас: 3764885 | Објавен на: 14.11.2020, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: ATV

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2009

Модел: 250 cc

Километри: 5000

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ATV vo odlicna sostojba. Ima smeneto prenosen lanec, lageri, gumi, ulje, palenje, ventili, semerinzi, bregasta osovina...Vo top sostojba

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач