1 / 11
Prodavam BMW 120d 2005god
По Договор
22.01.2021 18:29

Аеродром / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sosotojba.
Servis napraven vo servis Dzepovski.
Red cela godina.
Full oprema, komandi na volan, siber, dvozonska klimatronik, odlicni gumi,bez vlozuvanje vo nea.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

veljo
Потврден огласувач
078 365 659
Испрати Е-маил до огласувачот