Logo

Alati i repro materijali za krojaci CNC masini

Број на оглас: 3764974 | Објавен на: 14.11.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обработка на дрво.
Дијамантски алати и карбидни алати.
Германски квалитет и високи перфоманси
Фрези, глодала, дупчалки, пили, држачи за алати, чаури.

Нудиме можност за праќање по брза пошта.


Може да не побарате на +38975858163
или на +38975433067
gomatic.info@gmail.com
----------------------------------------------------------------
Вршиме продажба на алати и резервни делови
Нудиме рачни Кројачи, Компјутерски Кројачи Кантерки, CNC и други машини.
Повелете во нашите простории во индустриска зона Добрашане, Куманово или на нашиот веб портал www.Gomatic.com.mk.
Gomatic
Гоматик е компанија која произведува и поправа машини за дрво и дрвени панели. Имаме избор на нови и половни Кантерки, Кројачи, мали рачни кројачи и други машини за обработка на дрво. Исто така вршиме ретрофит на стари машини, замена на стар управувачки софтвер и дотрајана електрика со нова.
Посетете ја нашата продавница
Индустриска зона Добрашане +38975 433 067 +38975 858 163
https://gomatic.com.mk/

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 goran cvetanovski

Потврден огласувач