Logo

Menjac za polo 1.9 d

Број на оглас: 3765093 | Објавен на: 14.11.2020, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Menjac za polo 1.9 d i drugi delovi za polo

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач