Logo

Prodavam Sedmosed

Број на оглас: 3765267 | Објавен на: 22.11.2020, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu zdrav sedmosed.Moze da se vidi na lice mesto.
Goran 078935833

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач