1 / 12
SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24/7h
1 €
31.05.2023 12:59

Кочани / Кочани

- VLECNA SLUZBA PETRONAS VRSI USLUGA POMOS NA PAT TRANSPORT NA AVTOMOBILI,NIZ CELA R.MAKEDONIJA I NADVOR OD NEA PO EXTRA POVOLNI CENI

- POSREDUVAME ZA TEHNICKI PREGLED VO R. BUGARIJA, TRANSPORT NA DVE VOZILA ZAEDNO

📲 078 734 998 📲 070 529 916

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 734 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам