Logo

4 zimski gumi Riken skoro novi...

Број на оглас: 3765367 | Објавен на: 25.11.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 165

Висина: 70

Дијаметар: 14

Цена: 1 МКД

1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


4 gumi vozeni isklucivo po asfalt samo dve sezoni od po 5 meseci. Moze zamena...

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Samsung

Потврден огласувач