Logo

Сервисирање, преинсталација, активирање на windows компјутер

Број на оглас: 3765417 | Објавен на: 24.11.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Вид на оглас: Се продава


Вашиот десктоп компјутер или лаптоп ќе биде дијагностициран со проблем кој ние ќе го поправиме. Исто така извршуваме преинсталација на компјутери и лаптопи со легални верзии на Windows XP, 7 и 10. Исто така може да ви изградиме нов компјутер со делови по ваше барање, или да го надоградиме веќе постоечкиот лаптоп или компјутер. Може и да ви го активираме Windows-от преку интернет и да сте од друг град, затоа што ако не е активиран автоматски компјутерот е поспор за 30%.

ИНФОРМАЦИИ НА :
075207033
075207033
075207033

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ХХХХХХХ

Потврден огласувач