Logo

BMW 118D

Број на оглас: 3765458 | Објавен на: 17.11.2020, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.900 €

12.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 118d
ПРОИЗВЕДЕНО 2013 ГОДИНА
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: РАЧЕН
ПОМИНАТО: 97.400 KИЛОМЕТРИ
СЕРВИСНА КНИШКА
Дополнителни информации :
- КЛИМАТРОНИК - ДВОЗОНСКА
- ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО(Bluetooth kluc)
- ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
- ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
- БОРД КОМЈУТЕР
- ФАБРИЧКО РАДИО СО CD,ГОЛЕМ LCD DISPLAY,NAVIGACIJA
- КОМАНДИ НА ВОЛАН
- АЛУМИНИУМСКИ ФЕЛНИ СО НОВИ ЛЕТНИ ГУМИ
- ЧЕЛИЧНИ СО ЗИМСКИ ГУМИ
- ABS,AIRBAG,SRS,SPORT И ДР. КОЛАТА Е ОД ПРВ ГАЗДА.

КОЛАТА Е ВО ГЕРМАНИЈА МОЖИ ДА СЕ ДОНЕСИ ВО МК. КОНТАКТ САМО НА ВИБЕР.
ВИБЕР +49 178 8969072
ВИБЕР +49 178 8969072
ВИБЕР +49 178 8969072

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач