Logo

BARAM SOLUX LAMPA DA KUPAM

Број на оглас: 3765657 | Објавен на: 24.11.2020, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Стоматолошка грижа

Вид на оглас: Се бара


BARAM SOLUX LLAMPA DA KUPAM...
250 W...OSRAM..PHILIPS ..ILI DRUGI...
PO MOZNOST ISTA KAKO NA SLIKITE...
KOJ OD DISTRIBUTERITE ZA STOMATOLOSKI APARATI IMA NEKA SE JAVI NA TEL...
ILI KOJ IMA INFORMACII KADE MOZE DA SE
NAJDE SOLUX LAMPA DA SE JAVI..

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Arso

Потврден огласувач