Logo

VW POLO 1.4TDI 80KS 2008G 143.500KM

Број на оглас: 3765861 | Објавен на: 22.11.2020, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇩🇪🇩🇪VW POLO 1.4TDI 80KS 2008G 143.500KM 🇩🇪🇩🇪
CENA 3500E
078236950
KLIMATRONIK ISPRAVEN
ELEKTRIKA NA PROZORI
4XNOVI GUMI LETNI
ABS
CD MP3 AUX
ALUMINSKI BANDASI
MAGLENKI
MULTIFUNKCIONALEN VOLAN
ISOFIX SEDISTA
VNATRE KO NOVO NEMA NIKADE IZGREBANO IZLIZANO
TOP SOSTOJBA KAKO NOVA BEZ ZABELESKI

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач