Logo

Iveco 26.360 Mikser

Број на оглас: 3766040 | Објавен на: 22.11.2020, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Iveco 26.360
2007 / 192.xxx Km
Euro 4
6x4
Tempomat/Klima
Mikser Cifa 7m3
Reg:-2021
 Euro- Transport

Потврден огласувач