Logo

РАМ Мемории DDR2 2GB 800MHz

Број на оглас: 3766078 | Објавен на: 21.11.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат рам мемории за десктоп компјутери 2GB DDR2 800MHz, тестирани во исправна состојба без никаков проблем.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 МЦ Системи

Потврден огласувач