Logo

Opel Astra 17 CDTI prv sopstvenik

Број на оглас: 3766085 | Објавен на: 25.11.2020, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Astra 17 cdti 74kw vo originalna sostojba kupena od Automakedonija, odrzuvana besprekorno, odlicno familijarno vozilo.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач