Logo

Vito

Број на оглас: 3766091 | Објавен на: 21.11.2020, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 5.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 112

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Celiçni bandazi za Mercedes Vito 15

 Валандово

Прати Е-Маил

 Erkin

Потврден огласувач